Klacht vanwege o.a. onduidelijke voorrangssituatie op de Dokter Bakstraat te Maastricht

Zaterdag 19 december 2020 om 14:34

Dokter Bakstraat, Maastricht

Ontvang updates voor Brusselsepoort

Op zaterdag 19 december 2020 om 14:33 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Dokter Bakstraat te Maastricht. De melding zou zijn gedaan in verband met onduidelijke voorrangssituatie, moeilijke oversteekplaats, maximumsnelheid past niet bij omgeving en onoverzichtelijke situatie.

Volgens de melder zouden auto's en bussen op de Dokter Bakstraat zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.

De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.

Sinds bij Albert Heijn ( Brusselsepoort ) het nieuwe laad en los platvorm is geopend is de verkeerssituatie veranderd. ( niet ten goede ) Vanaf parkeerplaats Brusselsepoort wordt het verkeer linksaf ( Eenhoornsingel op ) geboden. Al het verkeer dat vroeger van de parkeerplaats Brusselsepoort rechts afging moét nu links af.. Om meerdere redenen heel onveilig.. • de verkeerssituatie was gewijzigd tijdens de verbouwing bij AH waardoor de straat was afgesloten. We dachten dat dit een tijdelijke zeer gevaarlijke wijziging was. . NU BLIJKT DIT DE NIEUWE VERKEERSSITUATIE TE ZIJN EN TE BLIJVEN. . • Al het verkeer komt langs twee uitgangen van het Bonnefanten college. Fietsers ( pubers ) komen met twee of drietallen vrolijk kletsend de straat op gefietst. . • bovenaan de Eenhoornsingel haaientanden om de dr Bakstraat op te gaan. ( Zelfs tweerichtingsverkeer). Lastig druk punt met heel veel verkeer. Bussen auto’s en veel brom en fietsers. En daarbij ook nog een oversteekplaats. Omdat het zo druk is en moeilijk om zowel links als rechts af te slaan staan er bovenaan Eenhoornsingel files.. •tussen die files door fietsen de leerlingen op de straat of op de stoep de Eenhoornsingel af om naar school te gaan. . •bij vroegere situatie vanaf de parkeerplaats Brusselsepoort rechtsaf was het verkeer sneller weg. Meer minder drukke straten waar het verkeer weg kon rijden . Het verkeer komt dan ook niet langs de school en schoolkinderen!!. •voorheen was alleen het eerste stukje tot aan slagboom bewoners appartementencomplex tweerichtingsverkeer. .

Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Brusselsepoort

Meer meldingen in deze omgeving

Politienieuws
Vrijdag 27-3-2026
Sint Lucassingel, Maastricht

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Joseph Hollmanstraat 28A, 6217KZ Maastricht

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Brouwersweg 100, 6216EG Maastricht

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Furniusstraat 4, 6217HE Maastricht

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Antoon van Elenstraat 92A, 6217JP Maastricht

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Via Regia 105B, 6216BR Maastricht

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Via Regia 105B, 6216BR Maastricht

112 melding
Zondag 22-3-2026 om 18:55
Brusselsepoort, Maastricht

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Brusselsepoort

Instellen

Meer nieuws in Brusselsepoort

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement