Woensdag 2 december 2020 om 11:44
Leeuweriklaan, Zutphen
Ontvang updates voor Weg naar Laren en omgeving
Op woensdag 2 december 2020 om 11:43 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Leeuweriklaan te Zutphen. De melding zou zijn gedaan in verband met onduidelijke bebording, onoverzichtelijke situatie en maximumsnelheid past niet bij omgeving.
Volgens de melder zouden o.a. auto's, fietsers, vrachtauto's, bestelauto's en snoorfietsers/scooters op de Leeuweriklaan zorgen voor een onveilige situatie voor voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
De John F Kennedyschool ligt aan de Leeuweriklaan in Zutphen. Deze straat hoort bij het hoofdwegennet van de Gemeente Zutphen en de maximum snelheid is 50 km. Bij de school is een wegversmalling en een oversteekplaats. Toch wordt er vaak erg hard gereden, hierdoor ontstaan vaak gevaarlijke situaties bij het brengen en ophalen van de kinderen.. School heeft contact gezocht met de gemeente om een meer opvallende bebording voor automobilisten dat zij een Schoolzone naderen. De Gemeente heeft daar geen geld voor .. School wil graag meer aandacht voor de verkeerssituatie rondom de school.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Weg naar Laren en omgeving
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Weg naar Laren en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG