Ook zo benieuwd wat er allemaal in Deventerweg en Polbeek gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Deventerweg en Polbeek 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 22 juli 2026 om 10:54 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Van Dorenborchstraat te Zutphen....
Op 21 juli 2026 om 09:37 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Van Dorenborchstraat te Zutphen....
Het adres van deze woning uit 1960 is Mengerinckstraat 1 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 94m² en een perceeloppervlakte van 228m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.000.
Op 7 juli 2026 om 18:35 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Van Dorenborchstraat te Zutphen....
Op vrijdag 5 juni om 14:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Meijerinkstraat in Zutphen m.b.t. onder de brug op fietspad 8 zakken puin. De melding wacht op een eerste beoordeling....
De onderneming GJD services is gevestigd op Deventerweg 119a te Zutphen en is actief in de branche Cateringdiensten op evenementen.
De onderneming Lovely Nails is gevestigd op Lintelostraat 19 te Zutphen en is actief in de branche Schoonheidsverzorging en overige schoonheidsbehandelingen.
Het adres van deze woning uit 1930 is van der Capellenlaan 38 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 142m² en een perceeloppervlakte van 225m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Het adres van deze woning uit 1994 is Lintelostraat 39 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 122m² en een perceeloppervlakte van 335m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 545.000.
Op 1 mei 2026 om 23:26 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Van Dorthstraat te Zutphen....
Het adres van deze woning uit 1997 is van Dorenborchstraat 175 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 91m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De onderneming Annemiek Bontje is gevestigd op Lintelostraat 38 te Zutphen en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1903 is Deventerweg 115 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 324m² en een perceeloppervlakte van 511m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 8 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 995.000.
Het adres van deze woning uit 1964 is Lintelostraat 67 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 200m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning uit 1929 is Deventerweg 112 te Zutphen. Het pand heeft een oppervlakte van 209m² en een perceeloppervlakte van 370m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 700.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Deventerweg en Polbeek
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG