Ook zo benieuwd wat er allemaal in Verspreide huizen Kûbaard gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Verspreide huizen Kûbaard 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap R. de Jong Agraryske Hannel en Leanwurk B.V. is gevestigd op Berkwerterleane 4 te KÛBAARD en is actief in de branche Fokken en houden van schapen en geiten.
De besloten vennootschap Geitehâlderij Fam. De Jong B.V. is gevestigd op Berkwerterleane 4 te KÛBAARD en is actief in de branche Fokken en houden van schapen en geiten.
De onderneming Holding RdJ B.V. is gevestigd op Berkwerterleane 4 te KÛBAARD en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Aanvraag Omgevingsvergunning wateractiviteit WF-829002 Dempen en graven watergang, aanleggen en v...
De vereniging Begrafenis- en Crematiever. "De Laatste Eer" is gevestigd op Berkwerterleane 1 te Kûbaard en is actief in de branche Uitvaartverzorging.
De onderneming Kooistra Agrarische Dienstverlening is gevestigd op Slachte 7 te KUBAARD en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
Ingekomen aanvraag, Kûbaard, Berkwerterleane 1 het plaatsen van zonnepanelen op het achtererf bij...
Verleende omgevingsvergunning regulier, Kûbaard, Slachte 1 het aanbouwen van de bestaande schuur/...
Verdaging beslissing aanvraag omgevingsvergunning, Kûbaard, Slachte 1 het aanbouwen van de bestaa...
De maatschap Maatschap de Jong - de Graaf was gevestigd op Berkwerterleane 4 te Kûbaard en was actief in de branche Fokken en houden van schapen en geiten.
Ingekomen aanvraag, Kûbaard, Slachte 1 het aanbouwen van de bestaande schuur/berging bij het woon...
Melding Activiteitenbesluit, Kûbaard, Berkwerterleane 4 het omschakelen van paarden naar geiten e...
M.e.r. beoordelingsbesluit, Kûbaard, Berkwerterleane 4 het oprichten van een geitenhouderij
Verleende omgevingsvergunning met beperkte milieutoets (OBM), Kûbaard, Berkwerterleane 2 het bouw...
Verdaging beslissing aanvraag omgevingsvergunning, Kûbaard, Berkwerterleane 4 het bouwen van een ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Kûbaard
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG