Ook zo benieuwd wat er allemaal in Omg. De Lind/Kerkstr gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Omg. De Lind/Kerkstr 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Omg. De Lind/Kerkstr? Of organiseer je een evenement in Omg. De Lind/Kerkstr? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
Aangevraagde omgevingsvergunning, het transformeren van een voormalige opslag naar een moderne st...
Op 2 juli 2018 is het faillissement uitgesproken van Bistro De Dorpsherberg B.V.. Het insolventienummer is F.02/18/176. Bistro De Dorpsherberg B.V. is gevestigd in Oisterwijk.
Op 2 juli 2018 is het faillissement uitgesproken van Restaurant Seasons B.V.. Het insolventienummer is F.02/18/175. Restaurant Seasons B.V. is gevestigd in Oisterwijk.
Verlengingsbesluit, het vervangen van de bestaande T-Mobile antennes, De Lind 50 Oisterwijk
Aangevraagde omgevingsvergunning, het plaatsen van een dorpspomp, De Lind sectie F3265 Oisterwijk...
Aangevraagde omgevingsvergunning, het verbouwen van het pand, Dorpsstraat 27 Oisterwijk
Op 30 december 2020 om 10:59 is de politie met grote spoed uitgereden naar Dorpsstraat te Oisterwijk.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Omg. De Lind/Kerkstr
Instellen
De COVID cijfers over de afgelopen 24 uur
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement