Ook zo benieuwd wat er allemaal in Borkel en Schaft gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Borkel en Schaft 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Melkveehouderij het Klotven is gevestigd op Achterste Brug 39 te Valkenswaard en is actief in de branche Teelt van aardappelen en overige wortel- en knolgewassen.
De onderneming Tessa Geerling Coaching & Recovery is gevestigd op Beugelstraat 4 te Valkenswaard en is actief in de branche Sport- en recreatieonderwijs.
Het adres van deze woning uit 1936 is Schafterdijk 4 te Valkenswaard. Het pand heeft een oppervlakte van 218m² en een perceeloppervlakte van 6m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 795.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Borkel en Schaft
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG