Ook zo benieuwd wat er allemaal in Vettenoordse Polder Oost gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Vettenoordse Polder Oost 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Heb je zelf 112 nieuws of ander nieuws te melden over Vettenoordse Polder Oost? Of organiseer je een evenement in Vettenoordse Polder Oost? Plaats dan eenvoudig en gratis je bericht op Oozo.nl!.
Op 17 januari 2021 om 08:33 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Pieter Karel Drossaartstraat te Vlaardingen.
Op 15 januari 2021 om 13:36 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Mahlerstraat te Vlaardingen.
Gemeente Vlaardingen - vertrokken met onbekende bestemming - J.B. Dzida - Mendelssohnplein 10 C, ...
Op 11 januari 2021 om 11:39 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Westhavenkade te Vlaardingen.
Op 11 januari 2021 om 09:49 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Sweelinckstraat te Vlaardingen.
Op 10 januari 2021 om 07:12 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Stationsstraat te Vlaardingen.
Op 9 januari 2021 om 13:43 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Westhavenkade te Vlaardingen.
Op 7 januari 2021 om 09:08 is de ambulancedienst uitgereden naar Sweelinckstraat te Vlaardingen.
Op 6 januari 2021 om 14:01 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Abraham van der Lindenplaats te Vlaardingen.
Op 6 januari 2021 om 13:59 is er besteld ambulance vervoer uitgereden naar Lijnstraat te Vlaardingen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vettenoordse Polder Oost
Instellen
De COVID cijfers over de afgelopen 24 uur
XS SM MD LG
© 2012 - 2021 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement