Ook zo benieuwd wat er allemaal in Verspreide huizen ten noorden van Vlagtwedde gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Verspreide huizen ten noorden van Vlagtwedde 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1936 is Bisschopsweg 35 te Bourtange. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 4363m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming slachtoffernodig is gevestigd op Wollingboerweg 12 te Bourtange en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Gastouder Bourtange is gevestigd op Inundatieweg 2 te Bourtange en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
De maatschap Mts Wijnholds-Doorn en H. Wijnholds jr. is gevestigd op Wollingboerweg 22 te Bourtange en is actief in de branche Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden.
De onderneming Brouwer Groen en Grondig is gevestigd op Wollingboerweg 27 te Bourtange en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
Bestemmingsplan ‘Buitengebied 2009, Wollingboerweg 9’ (NL.IMRO.1950.BP2301-vs01);
Melding Activiteitenbesluit: Wollingboerweg 5, Bourtange, veranderingsmelding voor een nieuw gebo...
Ontwerpbestemmingsplan ‘Buitengebied 2009, Wollingboerweg 9’ (NL.IMRO.1950.BP2301-on01);
Aanvraag omgevingsvergunning bouwen bouwwerk: Wollingboerweg 40, Bourtange, veranderen en vernieu...
Het adres van deze woning uit 1935 is Wollingboerweg 14 te Bourtange. Het pand heeft een oppervlakte van 154m² en een perceeloppervlakte van 11000m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 345.000.
Wapensteen uit Munsterse poort te Bourtange uit 1742. In oktober 1964 in de potmuur van het Groninger Museum. N.b. de bijbehorende kroon is ingemetseld bovende deur van de direkteurskamer.
Wollingboerweg te Bourtange
Paard en wagen, stroompalen, verharde straat
Wollinghuizen : Hogebrugweg : ophaalbrug bij de Schutssluis en het Ruiten Aa kanaal
Bourtange : ondergelopen land ten zuiden van Bourtange,de Meijen [overstroming]
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen ten noorden van Vlagtwedde
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG