Ook zo benieuwd wat er allemaal in Groot Deijleroord en Ter Weer gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over Groot Deijleroord en Ter Weer 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze garage is Lodesteijnstraat 27 te Wassenaar. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 75.000.
De onderneming Tyner Telecommunicatie is gevestigd op Dahliahof 12 te Wassenaar en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening, n.e.g..
De onderneming Claudia Ammerlaan is gevestigd op Seringenlaan 67 te Wassenaar en is actief in de branche Sport- en recreatieonderwijs.
De besloten vennootschap Vindero Holding B.V. is gevestigd op Van Naeltwijckstraat 6 te Wassenaar en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap Capricorn Telecom Holding B.V. is gevestigd op Aronskelkweg 32 te Wassenaar en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De besloten vennootschap With a Plan Holding B.V. is gevestigd op Van Montfoortlaan 28 te Wassenaar en is actief in de branche Activiteiten van financiële holdings.
De besloten vennootschap With a Plan Consulting B.V. is gevestigd op Van Montfoortlaan 28 te Wassenaar en is actief in de branche Activiteiten van ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De onderneming Osteopathie Arthur Bukkems is gevestigd op Hofcampweg 71 te Wassenaar en is actief in de branche Alternatieve geneeskunde en oefentherapie.
Op 16 november 2025 om 15:54 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Dijkgraafstraat te Wassenaar....
Op 15 november 2025 om 17:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Burgemeester Geertsemalaan te Wassenaar....
De onderneming Heralyse is gevestigd op Rijksstraatweg 280A te Wassenaar en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
Op 12 november 2025 om 09:13 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Deijlerweg te Wassenaar....
Op 12 november 2025 om 08:47 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Hillenaarlaan te Wassenaar....
Het adres van deze woning uit 1964 is Burmanlaan 110 te Wassenaar. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 355.000.
Het adres van deze woning uit 1974 is Rozenplein 21 te Wassenaar. Het pand heeft een oppervlakte van 171m² en een perceeloppervlakte van 216m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 850.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Groot Deijleroord en Ter Weer
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG