Hennepkwekerij geruimd

Woensdag 24 februari 2021 16:15 uur

Plataanstraat Bergen op Zoom

Drugs

Ontvang updates voor Gageldonk-West

Bergen op Zoom, De Heen - De politie heeft dinsdag 23 februari op twee locaties controles gehouden nadat er informatie was over de aanwezigheid van hennepkwekerijen. In een woning in Bergen op Zoom werd een hennepkwekerij aangetroffen. En in een loods in De Heen was vermoedelijk een hennepkwekerij in aanbouw.

In de Plataanstraat in Bergen op Zoom troffen de agenten een hennepkwekerij met 70 hennepplanten aan. Er werd vastgesteld dat er al eerder geoogst was. Een personenauto werd in beslag genomen. De officier van justitie heeft de zaak via een transactie afgehandeld.

In een loods aan de Schansdijk in De Heen werden de voorbereidingshandelingen aangetroffen van vermoedelijk een hennepkwekerij. Ruimtes waren al gemaakt, lampen hingen er en afzuigers stonden klaar. De goederen zijn weggehaald en vernietigd. Er is nog niemand aangehouden.

Bekijk al het lokale nieuws van Gageldonk-West

Hennepkwekerij geruimd

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
IJfstraat 19, 4621CG Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Gentiaanstraat 27, 4621EH Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Donderdag 2-10-2025
Elsstraat 5, 4621HA Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Donderdag 2-10-2025
Wouwsestraatweg 43, 4622AB Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Zaterdag 27-9-2025
Hertshoornstraat 13, 4621CP Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Zaterdag 27-9-2025
Anemoonstraat 24, 4621AZ Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Zaterdag 27-9-2025
Balsebaan 11, 4621AK Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Vrijdag 26-9-2025
Lijsterbesstraat 34, 4621JK Bergen op Zoom

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gageldonk-West

Instellen

Meer nieuws in Gageldonk-West

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement