Inbrekers slaan hun slag bij drie woninginbraken

Zondag 15 december 2013 11:24 uur

Vijverberg-Zuid Bergen op Zoom

Diefstal

Ontvang updates voor Gageldonk-West

Bergen op Zoom - Zaterdag zijn in de Vijverberg-zuid, de Schimmelpennincklaan en de Van Oldenbarneveldtstraat drie woningen opgebroken. Van de dader(s) ontbreekt nog ieder spoor. Meld verdachte situaties via 112.

  • Vijverberg-zuid: zaterdagavond werd een woninginbraak ontdekt. De dader(s) kwamen binnen door een raam open te breken.
  • Schimmelpennincklaan: zaterdag overdag of in de avond werd in een woning ingebroken. De dader(s) hebben een raam opengebroken.
  • Van Oldenbarneveldtstraat: de bewoners ontdekten zaterdagavond bij thuiskomst dat er een deur was opengebroken. Inbreker(s) doorzochten hun woning. Mogelijk dat de daders net waren vertrokken. De bewoners belden onmiddellijk de politie. Enkele politieauto reden richting de plaats van de inbraak. Agenten zagen een verdachte personenauto, die uit de richting kwam van de Van Oldenbarneveldtstraat. De bestuurder en de auto werden gecontroleerd, maar niets wees erop dat hij iets met de inbraak te maken had.

De slachtoffers weten nog niet precies wat er is ontvreemd, maar in ieder geval sieraden, een horloge en een fotocamera.

Heeft u informatie?

Heeft u de laatste dagen iets bijzonders gezien, wat met een van deze woninginbraken te maken kan hebben? Bel dan naar de politie: 0900-8844. Belt u liever anoniem: 0800-7000.

Verdachte situatie? Bel 112

Een woninginbraak is een ingrijpende gebeurtenis. De aanpak hiervan heeft dan ook topprioriteit bij de politie. U kunt zelf ook veel doen om te voorkomen dat u slachtoffer wordt. Bent u toch slachtoffer geworden? Doe altijd aangifte! Ook van een poging tot woninginbraak.

U kent uw buurt het beste. U weet wie uw buren zijn en in welke auto’s zij rijden. Bel altijd 112 als u in de buurt iets verdachts ziet. Noteer bijvoorbeeld het kenteken van de verdachte auto en/of het signalement van de verdachte persoon. Geef dit door aan de politie. Blijf rustig, neem geen risico's! Meld uw naam, uw woonplaats, het adres en wat er precies aan de hand is. De kans dat woninginbrekers opgepakt kunnen worden, neemt toe als u bij de politie meldt wanneer u verdachte zaken waarneemt.

Bekijk al het lokale nieuws van Gageldonk-West

Inbrekers slaan hun slag bij drie woninginbraken

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Meidoornlaan 24, 4621BP Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
September 2026
Acacialaan 51, 4621EX Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
September 2026
Plataanstraat 62, 4621GX Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
September 2026
Leeuwenbekstraat 9, 4621CX Bergen op Zoom

Onroerend goed
Donderdag 3-9-2026
Edisonlaan 3-D, 4622RB Bergen op Zoom

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Wouwsestraatweg 28, 4621JA Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Rooseveltlaan 207, 4624DM Bergen op Zoom

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Rooseveltlaan 63, 4624DJ Bergen op Zoom

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Gageldonk-West

Instellen

Meer nieuws in Gageldonk-West

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement