Roekeloze chauffeur en passagier verdwijnen na aanrijding

Donderdag 24 oktober 2013 11:18 uur

Emerparklaan Breda

(Verkeers)ongeval

Ontvang updates voor Kievitsloop

Breda - Nadat de bestuurder van een Ford Ka op de Emerparklaan in Breda een aanrijding had veroorzaakt, gingen hij en zijn passagier er met de noorderzon vandoor.

Verkeerde weghelft

In de nacht van woensdag 23 op donderdag 24 oktober 2013 rond 00.40 uur reed een 34 jarige Bredanaar over de Emerparklaan in Breda. Plots kwam de Ford Ka naast hem rijden. Die Ford reed zodoende op de weghelft voor het tegemoetkomend verkeer. Op de kruising met de Heksenwiellaan reed de Ford tegen de auto van de Bredanaar die daardoor begon te tollen. De Ford reed op zijn beurt tegen een middengeleider en kwam daar tot stilstand.

Agressief

Direct ontstond er een discussie tussen de betrokkenen, waarbij de inzittenden van de Ford, twee jonge mannen, zich agressief gedroegen. Omstanders haalden de partijen uit elkaar, waarna het tweetal de benen nam. De politie doet onderzoek naar de eigenaar van de auto en de toedracht van de aanrijding.

Bekijk al het lokale nieuws van Kievitsloop

Roekeloze chauffeur en passagier verdwijnen na aanrijding

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Venneweide 10, 4824ER Breda

112 melding
Woensdag 18-3-2026 om 10:35
Somerweide, Breda

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Geererf 21, 4824GK Breda

Faillissement
Dinsdag 17-3-2026
Paardeweide 3E, 4824EH Breda


112 melding
Maandag 16-3-2026 om 22:47
Somerweide, Breda

Binnenkijken bij
Maandag 9-3-2026
Vekenoord 79, 4824LN Breda

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Uitoord 39, 4824LA Breda

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kievitsloop

Instellen

Meer nieuws in Kievitsloop

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement