Verdachte aangehouden voor inrijden op handhaver gemeente

Donderdag 28 januari 2016 17:02 uur

Banda Neira Capelle aan den IJssel

Vernieling

Ontvang updates voor Molukkenbuurt

Capelle aan den IJssel - Nadat een automobilist een groepje handhavers van de gemeente Capelle aan den IJssel grof beledigde, reed hij op vrijdag 15 december op een 42-jarige handhaver in op de Banda Neira in Capelle. De man kon nog opzij springen, maar niet vermijden dat de auto deels over zijn dienstfiets reed. Dinsdag 26 januari kon hiervoor een 35-jarige Capellenaar voor worden aangehouden. Hij wordt verdacht van poging doodslag, vernieling en belediging.

Het slachtoffer stond te praten met twee collega’s toen een man voorbij reed en vanuit de auto zijn middelvinger opstak en verschillende beledigende zaken naar ze riep. De handhavers, buitengewoon opsporingsambtenaren (BOA’s), wilden zelf de man aanspreken op zijn gedrag, maar die was niet van plan om mee te werken. De auto reed op hoge snelheid op het slachtoffer af, dat net op tijd kon wegspringen. Zijn dienstfiets moest hij loslaten, en kwam deels onder het voertuig terecht. De auto reed op hoge snelheid door. Het slachtoffer kwam met de schrik vrij.

Uit het onderzoek kwam de 35-jarige Capellenaar naar voren als verdachte. Hij is aangehouden en zit nog vast. De man is bij de politie bekend als lid van motorclub Satudarah.

Bekijk al het lokale nieuws van Molukkenbuurt

Verdachte aangehouden voor inrijden op handhaver gemeente

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 14-5-2017 om 16:25
Banda-hof, Capelle aan den IJssel

Politienieuws
Donderdag 28-1-2016
Banda Neira, Capelle aan den IJssel

112 melding
Dinsdag 14-4-2015 om 11:31
Banda Neira 2905, Capelle aan den IJssel

112 melding
Dinsdag 24-3-2015 om 21:35
Banda Neira 2905, Capelle aan den IJssel

112 melding
Maandag 23-3-2015 om 08:23
Banda Neira 2905, Capelle aan den IJssel

112 melding
Zondag 22-3-2015 om 23:51
Banda Neira, Capelle aan den IJssel

112 melding
Woensdag 25-2-2015 om 08:17
Banda Neira 2905, Capelle aan den IJssel

112 melding
Dinsdag 24-2-2015 om 23:53
Ambonstraat, Capelle aan den IJssel

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Molukkenbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement