Onderzoek na plofkraak geldautomaat

Dinsdag 16 mei 2017 09:47 uur

Verlaet Lemmer

Ontvang updates voor Lemmer-Noord

Lemmer - De politie onderzoekt een plofkraak van een geldautomaat bij een supermarkt aan de Verlaet. Door de kraak ontstond veel schade aan de gevel van de supermarkt.

Het is nog onduidelijk of er buit is gemaakt. Ondanks een zoekactie werd nog niemand aangehouden.

Zoekactie naar dader(s)

Dinsdagochtend iets na vier uur kwam bij de Meldkamer Noord-Nederland een melding binnen dat bij een geldautomaat in Lemmer mogelijk een plofkraak was gepleegd. Direct werd gestart met een zoekactie naar de dader(s).  Niet alleen in Lemmer, maar ook ver daarbuiten. Dit heeft tot op heden nog niets opgeleverd.

Onderzoek door EOD

Toen de eerste agenten arriveerden op het Verlaet troffen ze een grote ravage aan. Omdat bij de plofkraak mogelijk explosieven waren gebruikt, werd de hulp ingeroepen van de Explosieven Opruimingsdienst (EOD) van Defensie. Na onderzoek werd door hen om 07.30 uur het gebied veilig verklaard. Vervolgens werd gestart met forensisch onderzoek.  Het gebied rondom de geldautomaat blijft een groot deel van de ochtend afgesloten voor het publiek.

Getuigen gezocht

De recherche is inmiddels een onderzoek gestart naar de dader(s) van deze plofkraak. Ook is gestart met een buurtonderzoek. Het onderzoeksteam komt graag in contact met getuigen. Heeft u afgelopen nacht iets verdachts gezien in de omgeving van de Verlaet dan hoort de politie dat graag. Dat kan om een of meerdere personen gaan en om diverse soorten voertuigen bij u in de buurt. Ook als u de afgelopen periode verdachten personen bij de geldautomaat hebt gezien, kunt u contact opnemen met de politie via 0900-8844 of via ons meldformulier. Als uw liever anoniem blijft, kunt u contact opnemen met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Bekijk al het lokale nieuws van Lemmer-Noord

Onderzoek na plofkraak geldautomaat

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 23-10-2017 om 19:19
Sirius, Lemmer


Politienieuws
Dinsdag 16-5-2017
Verlaet, Lemmer


Politienieuws
Dinsdag 13-9-2016
Intang, Lemmer

112 melding
Dinsdag 12-7-2016 om 19:52
Sirius, Lemmer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lemmer-Noord

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement