Vrouw aangehouden na mishandeling politieagente

Vrijdag 1 februari 2019 12:45 uur

Kromstraat Delft

Mishandeling

Ontvang updates voor Centrum

Delft - In de nacht van vrijdag 1 februari hielden politieagenten een 24-jarige vrouw aan die hen belemmerde bij de aanhouding van een andere verdachte. De verdachte sloeg hierbij een van de politieagenten in het gezicht.

De agenten surveilleerden die nacht rond 01.15 uur in de Kromstraat en zagen daar dat een beveiliger van een horecagelegenheid een vrouw de toegang weigerde. De vrouw was onder invloed van alcohol en weigerde weg te gaan, ook nadat de beveiliger haar dat meerdere malen vorderde. Hierna besloten de agenten haar aan te houden voor openbare dronkenschap en liepen ze met haar richting de politieauto. De verdachte, een 26-jarige vrouw uit Den Haag probeerde zich hierbij meerdere malen los te rukken. Bij de auto gekomen, bemoeiden zich twee andere vrouwen met de situatie waarna zij door de agenten werden gevorderd om weg te gaan. Een van de twee vrouwen luisterde hier niet naar en probeerde de aangehouden vrouw te ontzetten. Daarbij gaf zij een van de agenten een harde klap tegen haar gezicht. Hierop hielden de agenten deze 24-jarige vrouw uit Den Haag aan voor belemmering en mishandeling. De agente heeft hiervan aangifte gedaan.

Aan het bureau kreeg de 26-jarige vrouw een proces verbaal voor openbare dronkenschap. Zij werd hierna heengezonden.
De 24-jarige vrouw zit nog vast en wordt door de recherche als verdachte gehoord voor de belemmering en de mishandeling van de agente. 

Geweld tegen politie en hulpverleners
De politie vindt agressie en geweld tegen haar medewerkers onacceptabel. Politiebeambten hebben een verantwoordelijke rol in de samenleving en moeten zonder te worden gehinderd hun werk kunnen doen. Met wederzijds respect. Agressie of geweld, in welke vorm dan ook, tegen medewerkers wordt niet getolereerd. Dit geldt voor iedereen die bij de politie werkt: agenten, rechercheurs, medewerkers van de meldkamer, baliemedewerkers en medewerkers van ondersteunende afdelingen.
Het Openbaar Ministerie brengt de dader zo snel mogelijk voor de rechter en eist driemaal zo hoge straffen.

Bekijk al het lokale nieuws van Centrum

Vrouw aangehouden na mishandeling politieagente

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 4-4-2026 om 04:31
Peperstraat, 2611CH Delft

112 melding
Vrijdag 3-4-2026 om 15:55
Markt, Delft

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 19:03
Maria van Reigersberchstraat, Delft

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 19:03
Maria van Reigersberchstraat, Delft

112 melding
Maandag 30-3-2026 om 13:26
Jacob Gerritstraat, 2611ES Delft

Binnenkijken bij
Zondag 29-3-2026
Koornmarkt 48A, 2611EH Delft

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Oude Delft 60B, 2611CD Delft

112 melding
Donderdag 26-3-2026 om 11:22
Beestenmarkt, Delft

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum

Instellen

Meer nieuws in Centrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement