Zie je de 2de verdachte van de geweldpleging in Helmond. Meld je!

Vrijdag 20 december 2019 10:48 uur

Parkweg Helmond

Mishandeling

Ontvang updates voor Centrum

Helmond - Op zondagochtend 8 december om 05.00 uur was er een openlijke geweldpleging, op de Parkweg. Al snel hielden we een eerste verdachte aan. Eerder riepen we ook de tweede verdachte waarvan de identiteit inmiddels bekend is op zich te melden. Helaas nog zonder resultaat. Daarom vragen we nogmaals nadrukkelijk: zie je de verdachte T van E. meld het dan per direct bij de politie Helmond op 0900-8844.

Die vroege ochtend werd door meerdere personen op de Parkweg in Helmond gevochten. Tijdens die vechtpartij raakte meerdere personen gewond. Heel snel konden we een man aanhouden voor openlijke geweldpleging. Deze verdachte zit vast en zijn rol wordt verder onderzocht. Op sociale media zijn later heftige beelden rondgegaan waarop onder andere een man met een wit trainingsjack te zien is. Hij was op een ander aan het intrappen. Tijdens ons onderzoek is de identiteit van deze verdachte bekend geworden en sindsdien zoeken wij hem.

Wat te doen?

Ziet u de man of weet u waar we hem kunnen vinden? Meld het door te bellen naar 0900-8844. Anoniem bellen kan ook: 0800-7000. Alle tips zijn welkom.

Bekijk al het lokale nieuws van Centrum

Zie je de 2de verdachte van de geweldpleging in Helmond. Meld je!

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Kluisstraat 14, 5701KR Helmond

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Watermolenwal 5, 5701RT Helmond

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Markt 133, 5701RJ Helmond

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Oude Aa 18A, 5701PZ Helmond

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kanaaldijk N.O. 18B, 5701SB Helmond

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kanaaldijk N.O. 74F, 5701SB Helmond

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Torenstraat 386, 5701SH Helmond

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Burgemeester Geukerspark 52, 5701RE Helmond

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum

Instellen

Meer nieuws in Centrum

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement