Gezochte Leeuwarder in Zeeland aangehouden

Woensdag 8 maart 2017 09:58 uur

Fennenplein Leeuwarden

Bedreiging

Ontvang updates voor Bilgaard

Leeuwarden / Middelburg - De politie heeft dinsdagmiddag in Middelburg een 22-jarige inwoner van Leeuwarden aangehouden. De man werd sinds 31 januari van dit jaar gezocht door de recherche na een schietincident in Leeuwarden.

Schietincident op Fennenplein

De 22-jarige Leeuwarder had die dag op het Fennenplein in de stad ruzie gekregen. Het uitte daarbij bedreigingen en om zijn woorden kracht bij te zetten schoot de man vermoedelijk één keer. Er raakte niemand gewond.  Tijdens forensisch onderzoek werd een huls aangetroffen. Direct na het schietincident deed het Arrestatieteam een inval in een woning in de stad. De 22-jarige verbleef daar mogelijk, maar hij werd niet aangetroffen. Sindsdien was de man op de vlucht voor de politie. 

Aanhouding in Middelburg

Bij de recherche kwam informatie binnen dat de mogelijk in Zeeland verbleef. Dinsdag werd hij gesignaleerd in Middelburg. Na een achtervolging kon hij worden aangehouden. De verdachte wordt in de loop van vandaag overgebracht naar het cellencomplex in Leeuwarden. Hij zal daar door de recherche worden gehoord. 

Bekijk al het lokale nieuws van Bilgaard

Gezochte Leeuwarder in Zeeland aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Zaterdag 5-9-2026
de Fennen 388, 8918CR Leeuwarden

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Ludinga 73, 8918GH Leeuwarden

Nieuw bedrijf
September 2026
de Gealanden 111, 8918KD Leeuwarden

Nieuw bedrijf
September 2026
de Bird 156, 8918ES Leeuwarden

Nieuw bedrijf
September 2026
Mondriaanstraat 88a, 8918DH Leeuwarden

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Troelstrapark 5, 8918MA Leeuwarden

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 16:23
Bilgaardpassage, Leeuwarden

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Keidam 48, 8918BW Leeuwarden

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bilgaard

Instellen

Meer nieuws in Bilgaard

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement