Slachtoffer van bedreiging gezocht

Donderdag 18 december 2014 16:19 uur

Stationsplein Roermond

Inbraak

Ontvang updates voor Binnenstad

Roermond - Afgelopen nacht heeft een man(21) uit Roermond geprobeerd in te breken in een kiosk op het Stationsplein in Roermond. Hierbij heeft hij ook iemand bedreigd. De politie is op zoek naar het slachtoffer.

Rond 02:00 uur vernielde de dader een ruit van de kiosk met de bedoeling eten en drinken te stelen. Op een gegeven moment kwam er een man in de buurt van de kiosk die de dader zag. De dader bedreigde het slachtoffer, die vervolgens weer wegliep. De dader meldde zich later die nacht zelf bij de politie en vertelde wat hij had gedaan. Omdat het slachtoffer zich niet gemeld heeft bij de politie is de politie op zoek naar hem.
Weet u wie de man is die afgelopen nacht de inbreker heeft gezien of bent u zelf die man? Neem dan contact op met de politie via het landelijk telefoonnummer 0900 - 8844 (lokaal tarief).

Bekijk al het lokale nieuws van Binnenstad

Slachtoffer van bedreiging gezocht

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Donderdag 15-10-2026
Willem II Singel 4A05, 6041HS Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Kloosterwandstraat 243, 6041HJ Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Bethlehemstraat 84, 6041EB Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Veeladingstraat 8, 6041HW Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Veeladingstraat 8, 6041HW Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Kruisherenstraat 313, 6041HK Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Munsterplein 23, 6041HE Roermond

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Venloseweg 31, 6041BS Roermond

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad

Instellen

Meer nieuws in Binnenstad

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement