DNA-match nekt inbreker

Donderdag 2 oktober 2014 16:44 uur

Coornhertlaan Roosendaal

Diefstal

Ontvang updates voor Kroeven-Noordoost

Roosendaal - Agenten hebben woensdag 1 september rond 10.45 uur op de Coornhertlaan een 18-jarige Roosendaler aangehouden. Hij wordt verdacht van een inbraak en de diefstal van een smartphone. De politie kwam de man op het spoor na een DNA-match.

Bij een inbraak aan de Willem Elschotlaan zijn op donderdag 26 juni 2014 DNA-sporen gevonden. Na onderzoek van de technische recherche blijkt dat deze overeen komen met die van de verdachte. Daarop is hij door agenten in zijn woning opgepakt.

Smartphone

De man wordt ook verdacht van de diefstal en heling van een smartphone. De telefoon zou op 16 juni in een pand aan de Kloosterlaan in Breda gestolen zijn uit een handtas. De verdachte zou dit toestel vervolgens te koop hebben aangeboden.

Veelpleger

De verdachte is een van de ruim 200 personen in Midden en West Brabant die onder de noemer ‘veelpleger’ valt. Dat houdt in dat hij over een periode van vijf jaar meer dan tien processen verbaal tegen zich zag opmaken, waarvan ten minste één proces-verbaal in de afgelopen anderhalf jaar. De politie is deze veelplegers actief aan het opsporen. Het Openbaar Ministerie Breda, de politie Zeeland-West-Brabant en de penitentiaire inrichtingen in Breda en Tilburg pakken veelplegers gezamenlijk aan. De aanpak omvat werkafspraken tussen de organisaties en heeft als doel de veiligheid te vergroten door middel van onder andere een zo lang mogelijke detentie voor veelplegers. Hij is ingesloten voor verder onderzoek.

Bekijk al het lokale nieuws van Kroeven-Noordoost

DNA-match nekt inbreker

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 16-1-2026 om 20:03
Camphuysenlaan, Roosendaal

Binnenkijken bij
Donderdag 15-1-2026
Louis Paul Boonlaan 14, 4707CT Roosendaal

112 melding
Woensdag 31-12-2025 om 20:21
Landjuweel, Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Camphuysenlaan 20, 4707BW Roosendaal

112 melding
Dinsdag 16-12-2025 om 17:22
Streuvelslaan, 4707CH Roosendaal

Binnenkijken bij
Zaterdag 13-12-2025
Van der Nootlaan 17, 4707HK Roosendaal

Faillissement
Vrijdag 28-11-2025
Bergrand 220, 4707AT Roosendaal

Faillissement
Vrijdag 28-11-2025
Bergrand 220, 4707AT Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kroeven-Noordoost

Instellen

Meer nieuws in Kroeven-Noordoost

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement