Actie 'Schoenspoor' tegen inbraken

Zaterdag 2 februari 2013 14:57 uur

Braak Roosendaal

Verkeersovertreding

Ontvang updates voor Industriegebieden

Roosendaal - Vrijdag 1 februari is tussen 20.30 uur en 22.00 uur een preventieve actie gehouden in de wijken Kroeven en Tolberg in Roosendaal. Deze actie vond plaats vanwege een piek aan woninginbraken de laatste twee maanden van 2012. Tijdens de actie is gekeken met 'de ogen van een inbreker' en zijn bevindingen vastgelegd waarna een flyer in de vorm van een schoenspoor op de 'plaats delict' is achtergelaten.

Tijdens deze actie werkten leden van het buurtpreventieteam Schrijverskwartier (Kroeven), een volontair van het politieteam Roosendaal, een opbouwwerker van Traverse, de wijkmanager van Gemeente Roosendaal, de coördinator van buurtpreventieteam A-bergen,  de coördinator van het buurtpreventieteam Nispen, een medewerkers van het politieteam Roosendaal (wijkondersteuner) en de wijkagent van de wijk Kroeven samen. In totaal hebben 20 personen zich ingezet tijdens de actie en waren zij herkenbaar door middel van gele reflecterende hesjes.

Resultaten

Het team constateerde vele onafgesloten poorten (27) en schuurtjes (9), fietsen die niet op slot stonden en enkele niet afgesloten auto's. Een motorfiets stond, voorzien van sleutels, geparkeerd. Een groot aantal kliko's (22) waren dusdanig bij woningen neergezet dat zij als eenvoudige opklimmogelijkheid konden fungeren voor het dievengilde. Eén automobilist had zijn navigatiesysteem in zijn auto achtergelaten. Drie maal waren woonkamers zo te betreden. De door de woningbouwcorporatie aangebrachte poorten bij brandgangen waren merendeels niet afgesloten. Tijdens de actie is een melding binnen gekomen dat er verdachte personen aan poorten voelden als reactie op de actie 'Schoenspoor tegen inbraken'. Eén bewoonster kwam tijdens de actie kijken wat er aan de hand was.

Hoe voorkomt u een woninginbraak?

Een woninginbraak heeft veel impact op uw veiligheidsgevoel. Daarom spant de politie zich extra in om inbraken en diefstallen uit woningen aan te pakken. Graag geven wij u nog wat tips om een inbraak te voorkomen: http://www.politie.nl/onderwerpen/woninginbraak.html

Bekijk al het lokale nieuws van Industriegebieden

Actie 'Schoenspoor' tegen inbraken

Meer meldingen in deze omgeving

Onroerend goed
Zaterdag 6-12-2025
Klerkenveld 9, 4704SV Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Bredaseweg 223, 4705RN Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Gewenten 43b, 4704RE Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Borchwerf 14, 4704RG Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Keulsveld 3, 4705RS Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Veenen 16, 4703RB Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Veenen 16, 4703RB Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Vijfhuizenberg 173, 4708AJ Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industriegebieden

Instellen

Meer nieuws in Industriegebieden

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement