Man opgepakt voor zware mishandeling

Zaterdag 15 maart 2014 11:19 uur

Lindenburg Roosendaal

Mishandeling

Ontvang updates voor Langdonk-Oost

Roosendaal - De politie arresteerde gisterenavond een 18-jarige jongen uit Roosendaal in een eetgelegenheid aan de Lindenburg. Hij en een andere jongeman worden er samen van verdacht twee controleurs van de arbeidsinspectie en twee medewerkers van de gemeente Roosendaal zwaar te hebben mishandeld. De andere verdachte is gevlucht.

Illegaal

Op vrijdag 14 maart rond 18:00 hielden de vier ambtenaren een controle bij een eetgelegenheid aan de Lindenburg. Ze vermoedden dat een van de medewerkers niet legaal in Nederland verbleef. Tijdens de controle vroegen de ambtenaren het identiteitsbewijs van de werknemer.

Agressief

Twee jongemannen die ook in de zaak aanwezig waren bemoeiden zich met deze controle. Ze werden agressief en schopten en sloegen de ambtenaren van de arbeidsinspectie en van de gemeente. De medewerker van de eetgelegenheid en een van de agressievelingen wisten tijdens deze ruzie te vluchten. De 18-jarige vechtersbaas werd aangehouden door de ambtenaren van de gemeente en overgedragen aan de politie. Hij wordt van zware mishandeling verdacht en is ingesloten in het cellencomplex.

Geweld tegen ambtenaren

De politie tolereert geen verbaal of fysiek geweld tegen politiemensen, hulpverleners en overheidspersoneel en treedt er streng tegen op. Bij agressie en geweld tegen politieambtenaren staat de politie pal achter haar medewerkers. De dader wordt niet alleen strafrechtelijk, maar ook financieel aangepakt voor het veroorzaken van schade. Met het openbaar ministerie is afgesproken dat de strafeis bij geweld tegen politiemensen en andere personen met een publieke taak altijd wordt verhoogd.

Bekijk al het lokale nieuws van Langdonk-Oost

Man opgepakt voor zware mishandeling

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 27-2-2026
Lindenburg 29, 4707CR Roosendaal

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Elisadonk 244, 4707ER Roosendaal

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Flaviadonk 16, 4707VV Roosendaal

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Clovisdonk 18, 4707VW Roosendaal

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Lindenburg 35, 4707CR Roosendaal

Binnenkijken bij
Maandag 16-2-2026
Elisadonk 192, 4707EN Roosendaal

112 melding
Donderdag 12-2-2026 om 11:33
Elisadonk, Roosendaal

112 melding
Vrijdag 6-2-2026 om 13:50
Evelindeflat, 4707EX Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langdonk-Oost

Instellen

Meer nieuws in Langdonk-Oost

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement