Drie arrestaties na melding woninginbraak

Woensdag 20 november 2013 13:22 uur

Parklaan Roosendaal

Drugs

Ontvang updates voor Noord

Roosendaal - De politie heeft dinsdagmiddag 19 november 2013 omstreeks 13.00 uur na een tip van een getuige, op de Parklaan drie inzittenden van een auto aangehouden op de verdenking van een inbraak in een woning aan de St. Jansstraat. Bij nader onderzoek van de recherche bleek echter dat een van de mannen op het adres ingeschreven staat en dat van een woninginbraak geen sprake was.

Tip

De politie kreeg dinsdagmiddag een tip van een getuige dat er werd ingebroken op een adres aan de Sint Jansstraat. Het ging om hetzelfde pand waar vorige week een hennepkwekerij was geruimd. Volgens de melder waren de getuigen weggereden in een Opel Vectra. Agenten zagen de bedoelde auto rijden op de Parklaan. De drie inzittenden, 20,30 en 44 jaar werden aangehouden. De 20-jarige Bulgaar bleek ingeschreven te staan op het adres waar zou zijn ingebroken. Hij was de sleutel kwijt geraakt en had daarom een ruitje ingeslagen. Hij is door de recherche over de aangetroffen hennepkwekerij gehoord. De drie mannen zijn weer in vrijheid gesteld.

 

Heterdaadkracht

Hoewel in dit geval geen sprake was van een daadwerkelijke woninginbraak, is de politie toch heel erg blij dat een oplettende burger in dit geval 112 gebeld heeft. De politie neemt meldingen van inbraak erg serieus en probeert heel snel ter plaatse te zijn om daarmee de heterdaadkracht te vergroten.

 

Bekijk al het lokale nieuws van Noord

Drie arrestaties na melding woninginbraak

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Spoorstraat 308e, 4702VT Roosendaal

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Waterstraat 112, 4702TX Roosendaal

Onroerend goed
Maandag 8-6-2026
Gastelseweg 70, 4702TC Roosendaal

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Radarstraat 29, 4702RA Roosendaal

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Radarstraat 45, 4702RA Roosendaal

112 melding
Zondag 31-5-2026 om 19:54
Lorentzstraat, Roosendaal

112 melding
Zondag 31-5-2026 om 19:54
Lorentzstraat, Roosendaal

112 melding
Zondag 31-5-2026 om 08:02
Lorentzstraat, Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noord

Instellen

Meer nieuws in Noord

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement