Vier mannen aangehouden na vechtpartij

Vrijdag 28 juli 2017 09:25 uur

Julianastraat Roosendaal

Steekincident

Ontvang updates voor Sint Josephbuurt

Roosendaal - Donderdagavond laat vond op de Julianastraat een vechtpartij plaats. Een man raakte ernstig gewond. De politie hield vier mannen aan en onderzoekt de aanleiding.

Een gewonde man (28) uit Roosendaal meldde zich in het ziekenhuis. Hij bleek in de Julianastraat door enkele mannen te zijn aangevallen. Hij werd direct geopereerd en in het ziekenhuis in Bergen op Zoom opgenomen.

Aanval

Uit het eerste onderzoek van de politie bleek dat het slachtoffer, in aanwezigheid van een inwoner (21) uit Leiden, op de Julianastraat door een viertal mannen werd aangevallen en gestoken. Toen het duo in een auto vluchtte, reden ze tegen een geparkeerde auto. Ook ontstond een botsing met een van de vier mannen. Het tweetal meldde zich daarna in het ziekenhuis in Roosendaal. De politie heeft de man uit Leiden verhoord.

Betrokkenheid

Van het viertal meldden twee mannen zich op het politiebureau in Roosendaal. Zij werden aangehouden. Het gaat om twee mannen (22 en 24 jaar) uit Roosendaal. Hun betrokkenheid bij het steekincident wordt onderzocht.

Botsing

Het resterende duo ging naar het ziekenhuis in Roosendaal, omdat een van hen bij de botsing met de auto gewond raakte. Het gaat om een 27-jarige man uit Bergen op Zoom en een 26-jarige man uit Roosendaal. De laatste raakte bij het incident gewond. Ze werden vanuit het ziekenhuis naar het politiebureau gebracht en daar aangehouden. Ook hun betrokkenheid wordt onderzocht.

Bekijk al het lokale nieuws van Sint Josephbuurt

Vier mannen aangehouden na vechtpartij

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
December 2025
Valkenburgstraat 16, 4702EE Roosendaal

Binnenkijken bij
Vrijdag 26-12-2025
Valkenburgstraat 25, 4702EC Roosendaal

Binnenkijken bij
Woensdag 24-12-2025
Middenstraat 1, 4702GA Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Van Gilselaan 69, 4702GJ Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Middenstraat 49, 4702GB Roosendaal

Nieuw bedrijf
November 2025
Middenstraat 67, 4702GB Roosendaal

112 melding
Donderdag 20-11-2025 om 00:13
Sint Josephstraat, Roosendaal

Binnenkijken bij
Dinsdag 11-11-2025
Sint Josephstraat 62, 4702CX Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sint Josephbuurt

Instellen

Meer nieuws in Sint Josephbuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement