Scooter in beslag genomen

Zaterdag 31 oktober 2020 10:14 uur

Rembrandtgalerij Roosendaal

Ontvang updates voor Ettingen

Roosendaal - Agenten deden vrijdagmiddag rond 14.30 uur een scootercontrole op de Rembrandtgalerij in Roosendaal. Uit onderzoek bleek dat de bestuurder van de gecontroleerde scooter nog drie boetes had openstaan.

Het boetebedrag was ruim 800 euro. Als de bestuurder dit bedrag niet kon betalen dan zou de scooter buiten gebruik gesteld moeten worden. Die maatregel werd ingezet, omdat de bestuurder (een 58-jarige man uit Bergen op Zoom) dit bedrag niet kon voldoen. De man was het hier overduidelijk niet mee eens en belette de agenten meerdere malen om zijn scooter mee te nemen naar het bureau.

Nadat de agenten meerdere keren hadden duidelijk gemaakt dat de scooter toch echt mee moest ging de man uiteindelijk akkoord. Hij wilde nog wel graag zijn eigendommen uit de buddyseat halen. De man haalde een koekenpan uit de scooter. Met die koekenpan probeerde hij een van de agenten te slaan. Hij is aangehouden en overgebracht naar het bureau. De man kreeg een proces-verbaal voor het verstoren van de openbare orde en is ’s avonds heengezonden.

Bekijk al het lokale nieuws van Ettingen

Scooter in beslag genomen

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Aelbert Cuypstraat 17, 4703NX Roosendaal

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Gerard ter Borchstraat 21b, 4703NK Roosendaal

Binnenkijken bij
Zaterdag 7-2-2026
Jacob van Ruijsdaelstraat 40C, 4703VE Roosendaal

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Jacob van Ruijsdaelstraat 34a, 4703VD Roosendaal

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Rembrandtgalerij 111, 4703GX Roosendaal

Politienieuws
Donderdag 15-1-2026
Rembrandtgalerij, Roosendaal

112 melding
Donderdag 1-1-2026 om 20:51
Anthonie van Dijckstraat, Roosendaal

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Gerard Doustraat 44, 4703LN Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ettingen

Instellen

Meer nieuws in Ettingen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement