Man gewond na steekincident, verdachte zojuist aangehouden

Vrijdag 15 augustus 2025 14:11 uur

Anthonie van Dijckstraat Roosendaal

Mishandeling

Ontvang updates voor Ettingen

In de Gerard Doustraat vond donderdagavond 14 augustus een incident plaats waarbij een 33-jarige man gestoken werd. Ambulancemedewerkers vervoerden het slachtoffer met spoed naar een ziekenhuis.

Op dit moment is nog niet helemaal duidelijk wat de aanleiding was voor het steekincident. De politie heeft de zaak in onderzoek. Mogelijk zou één en ander te maken hebben met een verkeersruzie die plaatsvond even voor het steekincident. Het slachtoffer heeft inmiddels een verklaring afgelegd. De dader sloeg direct na het gebeuren op de vlucht, mogelijk in een donkergekleurde personenauto.

Agenten kwamen na de melding, die omstreeks 19.00 uur bij de politiemeldkamer binnen kwam, meteen ter plaatse. Ook werd een traumahelikopter gewaarschuwd. Die landde op een veld aan de Anthonie van Dijckstraat in Roosendaal. Het slachtoffer is daarna door een ambulance met spoed naar een ziekenhuis gebracht.

Buurtonderzoek
De politie deed buurtonderzoek in de omgeving van de Gerard Doustraat. De agenten legden hun bevindingen vast in een proces-verbaal. Mensen die camerabeelden hebben waar mogelijk iets op staat dat met het incident te maken heeft mogen die met de politie delen, als dat nog niet gebeurd is. Ook namen agenten verklaringen op van getuigen die het incident zagen gebeuren. Hun verklaringen worden meegenomen in het onderzoek.

Verdachte aangehouden
Omdat de dader persoonlijke spullen was verloren tijdens de worsteling met het slachtoffer, was de politie er al snel achter wie verantwoordelijk zou kunnen zijn voor het incident. Vrijdagochtend werd een 32-jarige man uit Breda aangehouden. Hij wordt verdacht van de zware mishandeling in de Gerard Doustraat. De man is ingesloten in een politiecellencomplex en wordt gehoord door rechercheurs.

Bekijk al het lokale nieuws van Ettingen

Man gewond na steekincident, verdachte zojuist aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Donderdag 1-1-2026 om 20:51
Anthonie van Dijckstraat, Roosendaal

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Gerard Doustraat 44, 4703LN Roosendaal

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Gerard ter Borchstraat 156, 4703NR Roosendaal

Binnenkijken bij
Vrijdag 26-12-2025
Jan Vermeerlaan 125, 4703KK Roosendaal

Nieuw bedrijf
December 2025
Jacob van Ruijsdaelstraat 34a, 4703VD Roosendaal

112 melding
Vrijdag 12-12-2025 om 17:44
Rembrandtgalerij, Roosendaal

112 melding
Vrijdag 12-12-2025 om 17:44
Rembrandtgalerij, Roosendaal

112 melding
Vrijdag 12-12-2025 om 17:44
Rembrandtgalerij, Roosendaal

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ettingen

Instellen

Meer nieuws in Ettingen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement