Dronken automobilist raakt auto kwijt na achtervolging

Maandag 21 oktober 2013 08:58 uur

Fazantstraat Rotterdam

Drankmisbruik

Ontvang updates voor Carnisse

Rotterdam - Een 25-jarige Rotterdammer leek het zondagochtend niet alleen een goed idee om dronken achter het stuur te kruipen, maar ook om er vervolgens vandoor te gaan toen agenten hem en zijn eveneens dronken vrienden controleerden nabij de Maastunnel. Hij is een aantal bekeuringen rijker en zijn auto kwijt.

Rotterdam

De man werd rond 07.20 uur door agenten aan de Zuidzijde van de Maastunnel voor een blaastest. Het apparaat gaf direct de indicatie dat hij teveel had gedronken. De man ging er vrijwel direct met flinke vaart vandoor. De levensgevaarlijke capriolen van de Rotterdammer stopten op de Lepelaarsingel toen hij er rennend vandoor ging. Een agent bleek een aanmerkelijk betere conditie te hebben en hield de man aan op de Fazantstraat. B

De drie andere inzittenden waren verbaal agressief, maar kozen eieren voor hun geld door zich uiteindelijk niet met de aanhouding te bemoeien.

Behalve een vervolging voor dronken rijden kreeg de Rotterdammer nog bekeuringen voor het rijden over een doorgetrokken streep en het niet tonen van een ID-bewijs. Agenten namen ook zijn auto in beslag.

Bekijk al het lokale nieuws van Carnisse

Dronken automobilist raakt auto kwijt na achtervolging

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 8-12-2025 om 09:10
Ebenhaëzerstraat, 3083RR Rotterdam

112 melding
Maandag 8-12-2025 om 06:03
Eksterstraat, 3083XA Rotterdam

Binnenkijken bij
Maandag 8-12-2025
Walchersestraat 4B, 3083NL Rotterdam

Nieuw bedrijf
December 2025
Flakkeesestraat 101B, 3083CE Rotterdam

Nieuw bedrijf
December 2025
Pleinweg 124A, 3083EM Rotterdam

Nieuw bedrijf
December 2025
Lepelaarsingel 147C, 3083KH Rotterdam

Nieuw bedrijf
December 2025
Klaverstraat 74A, 3083VJ Rotterdam

Nieuw bedrijf
December 2025
Meester Arendstraat 21B, 3083TL Rotterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Carnisse

Instellen

Meer nieuws in Carnisse

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement