Maandag 25 april 2016 15:47 uur
Coolsingel Rotterdam
Drankmisbruik
Ontvang updates voor Rotterdam Centrum
Rotterdam - De huldiging van Feyenoord is voorbeeldig verlopen. Enkele tienduizenden bezoekers trotseerden het koude, regenachtige weer om de bekerwinnaars toe te juichen. Vanaf een uur of 9 stroomde de Coolsingel vol met Feyenoordfans, vooral gezinnen met kinderen. De huldiging vond rond half twaalf plaats.
De sfeer in de Rotterdamse binnenstad bleef de hele ochtend zeer goed. De politie en de gemeente Rotterdam hebben samen met onder meer vervoersbedrijf RET en de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond de afgelopen maanden vele voorbereidingen getroffen. De regeling namens de diensten stond en het was aan de supporters om er een feest van te maken vanochtend. Dat is gelukt.
Tijdens de huldiging werd slechts één aanhouding verricht voor openbare dronkenschap. Na de feestelijkheden zorgde het slechte weer voor een snelle aftocht van de meeste bezoekers. Op het Rodezand werden toen nog twee arrestanten gemaakt voor het gooien met vuurwerk, en op de Aert van Nesstraat twee voor discriminatie.
Al met al kijkt de politie terug op een prima verlopen regeling. Een mooi feest voor iedereen die de stad Rotterdam en Feyenoord een warm hart toedragen.
Bekijk al het lokale nieuws van Rotterdam Centrum