Politie houdt 28-jarige Hagenaar aan na verkeersruzie Almeloplein

Maandag 6 juli 2015 14:58 uur

Soestdijkseplein 's-Gravenhage

Bedreiging

Ontvang updates voor Rustenburg en Oostbroek

Den Haag - De automobilist die op zondag 5 juli tijdens een verkeersruzie op het Almeloplein een andere automobilist bedreigde, is door de politie in de vroege ochtend van 6 juli omstreeks 01.00 uur aangehouden.

De automobilisten stonden zondag om 15.30 uur voor het rode verkeerslicht op het Almeloplein te wachten en herkenden elkaar van een conflict dat al langere tijd speelde. Nadat de auto’s waren weggereden, kwamen ze via de route Vreeswijkstraat, Soestdijkseplein, Zuiderparklaan een aantal malen met elkaar in botsing. Eén van bestuurders bedreigde hierbij de andere bestuurder met een vuurwapen. Beide auto's reden hierna weg. De bedreigde bestuurder meldde zich hierop bij het politiebureau. Door het onderzoek dat de politie instelde, kon de verdachte, een 28-jarige man uit Den Haag, maandagochtend in de buurt van zijn woning worden aangehouden. Er is geen vuurwapen aangetroffen.

Oproep getuigen

Bent u getuige geweest van deze verkeersruzie, neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan via Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Bekijk al het lokale nieuws van Rustenburg en Oostbroek

Politie houdt 28-jarige Hagenaar aan na verkeersruzie Almeloplein

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Beekbergenstraat 26, 2573ND 's-Gravenhage

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Loenensestraat 26, 2574RP 's-Gravenhage

112 melding
Maandag 16-3-2026 om 17:16
Ermelostraat, 's-Gravenhage

112 melding
Maandag 16-3-2026 om 11:38
Nunspeetlaan, 's-Gravenhage

Binnenkijken bij
Maandag 16-3-2026
Wapenveldestraat 10, 2573BJ Den Haag

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Eerbeeklaan 71, 2573HR 's-Gravenhage

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Doldersestraat 11, 2574TA 's-Gravenhage

Nieuw bedrijf
Maart 2026
De la Reyweg 455, 2571EL 's-Gravenhage

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rustenburg en Oostbroek

Instellen

Meer nieuws in Rustenburg en Oostbroek

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement