Bestuurder onder invloed achter het stuur

Donderdag 27 december 2012 09:44 uur

Stationsstraat Utrecht

Verkeersovertreding

Ontvang updates voor Binnenstad

Utrecht - De beveiliging van een parkeergarage alarmeerde woensdagavond 26 december de politie omdat een dronken man in zijn auto was gestapt en de garage was uitgereden.

De beveiliging van een parkeergarage aan de Stationsstraat belde omstreeks 20.10 uur naar de politie omdat men was aangesproken door een man die zijn auto niet meer kon vinden. De beveiligingsman rook dat de man alcohol had genuttigd. Agenten gingen omstreeks 20.10 uur snel ter plaatse en zagen de automobilist nog net de garage uitrijden.

 

De 40-jarige bestuurder uit Zeist werd aan de kant gezet en moest een blaastest afleggen. Hieruit bleek dat hij te veel gedronken had. Op het bureau wees de ademanalyse 770 ug/l uit. De man kon direct zijn rijbewijs inleveren en werd met een proces-verbaal naar huis gestuurd.

Bekijk al het lokale nieuws van Binnenstad

Bestuurder onder invloed achter het stuur

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Oudegracht 214BSA, 3511NS Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Nieuwegracht 82, 3512LW Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Vinkenburgstraat 2A, 3512AB Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Vinkenburgstraat 2A, 3512AB Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Stadsplateau 36, 3521AZ Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Lijnmarkt 29, 3511KE Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Bleekstraat 35, 3511TR Utrecht

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Kromme Nieuwegracht 14, 3512HH Utrecht

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Binnenstad

Instellen

Meer nieuws in Binnenstad

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement