Hardloopster overlijdt na aanrijding

Donderdag 28 september 2017 07:29 uur

Maasbandijk Niftrik

Aanrijding met letsel

Ontvang updates voor Niftrik

Niftrik - De politie doet onderzoek naar een dodelijk ongeval dat gisterenochtend in Niftrik heeft plaatsgevonden. Een vrouw raakte daarbij zwaargewond, zij overleed in het ziekenhuis.

Rond half 10 in de ochtend kwam de melding van het ongeval binnen. De ambulancedienst en politie hebben eerste hulp verleend, het slachtoffer werd naar het ziekenhuis gebracht. Uit eerste onderzoek komt het beeld naar voren dat een 22-jarige vrouw uit de gemeente Oss aan het hardlopen was op de Maasbandijk, toen ze in botsing kwam met een auto. De auto werd bestuurd door een 63-jarige vrouw uit de gemeente Wijchen.

De dienst Verkeersongevallenanalyse van de politie doet onderzoek om vast te stellen wat er precies is gebeurd. Bent u getuige geweest van dit ongeval en hebt u nog niet met de politie gesproken? Bel dan via 0900-8844 om in contact te komen met de politie. 

(2017448180 sk)

Bekijk al het lokale nieuws van Niftrik

Hardloopster overlijdt na aanrijding

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Gildestraat 2, 6606AH Niftrik


Binnenlands nieuws
Maandag 29-6-2026
Niftrik

112 melding
Zondag 28-6-2026 om 01:14
Van Cittersweg, 6606KJ Niftrik

Binnenlands nieuws
Vrijdag 26-6-2026
Niftrik

Video
Zondag 21-6-2026
Wijchen



Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Niftrik

Instellen

Meer nieuws in Niftrik

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement