Gewonde bij verkeersongeval

Zondag 27 januari 2013 17:01 uur

Dorpsstraat Harmelen

Verkeersovertreding

Ontvang updates voor Harmelen

Harmelen - In de nacht van vrijdag 25 januari op zaterdag 26 januari vond er een aanrijding plaats tussen twee auto’s. Eén man moest naar het ziekenhuis.

Rond 01.40 uur kreeg de politie de melding dat er een botsing tussen twee auto’s had plaatsgevonden op de Dorpsstraat. De twee automobilisten waren frontaal op elkaar gebotst bij een wegversmalling.

Alcoholcontrole

Eén van de automobilisten, een 19-jarige man uit Harmelen werd voor controle per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Er is een bloedblok bij de man afgenomen om te zien of hij onder invloed van alcohol reed. Ook de andere bestuurder, een 22-jarige man uit Woerden moest blazen. Hij reed niet onder invloed. Hij raakte niet gewond.

Onderzoek

De verkeersongevallen analyse heeft op de plaats van het ongeluk onderzoek verricht naar de toedracht van de aanrijding. Nader onderzoek moet uitwijzen waar de schuld ligt.

Bekijk al het lokale nieuws van Harmelen

Gewonde bij verkeersongeval

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Reijerscop 4, 3481LD Harmelen

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Nassaupark 1, 3481HD Harmelen

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Dorpsstraat 209, 3481EG Harmelen

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Nassaupark 1, 3481HD Harmelen

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Nassaupark 1, 3481HD Harmelen

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Tiendweg 30, 3481GT Harmelen

Binnenlands nieuws
Woensdag 24-6-2026
Harmelen

112 melding
Zaterdag 20-6-2026 om 00:45
Pompersplein, 3481EC Harmelen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Harmelen

Instellen

Meer nieuws in Harmelen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement