Politie doet onderzoek na incident bij basisschool De Wilgenburg aan de Waallaan

Zaterdag 20 juni 2020 12:09 uur

Dobbe Zwolle

Ontvang updates voor Aalanden-Midden

Zwolle - Op vrijdagochtend 19 juni rond 10.50 uur is een leerling van basisschool De Wilgenburg aan de Waallaan door een onbekende man vastgepakt.

De leerling schrok logischerwijs enorm en wist door veel weerstand te bieden de man die haar vastpakte af te schrikken. De man ging er daarna lopend vandoor vermoedelijk in de richting van het winkelcentrum De Dobbe.

De leerling is in de school opgevangen en de politie doet nu onderzoek naar de identiteit van deze man. Verder doet de politie op de locatie van het voorval onderzoek. Ook zal er een buurtonderzoek worden gedaan waarbij mensen gevraagd wordt of ze iets hebben gezien of gehoord.

Op dit moment is niet duidelijk wat de intentie was van de man om dit te doen. Dat zal uit het onderzoek moeten blijken.

Heeft u iets gezien of gehoord?

Het kan zijn dat rond 10.50 uur, toen de leerling luid om hulp riep, mensen in omliggende woningen of voorbijgangers iets hebben gezien. Misschien hebben mensen in de omgeving van de school  (beveiligings)camera’s bij hun woning of bedrijf hangen waarop de man te zien is. Dat horen we dan natuurlijk heel graag want dit kan ons helpen met het identificeren van deze man.

Heeft u informatie? Help de politie

Beschikt u over camerabeelden of heeft u informatie die de politie bij het onderzoek kan helpen?
Neem dan contact op met de politie.

Dit kan met het onderstaande tip-formulier. U kunt daarmee ook beelden uploaden. Of u kunt een E-mail  sturen (klik op de link) of u kunt bellen met telefoonnummer 0900-8844 t.a.v. team DR IJsselland.

Bekijk al het lokale nieuws van Aalanden-Midden

Politie doet onderzoek na incident bij basisschool De Wilgenburg aan de Waallaan

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Huibertplaat 61, 8032DG Zwolle

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Huibertplaat 61, 8032DG Zwolle

Binnenkijken bij
Zondag 22-3-2026
Eemlaan 16, 8032EA Zwolle

Binnenkijken bij
Dinsdag 17-3-2026
Huibertplaat 37, 8032DE Zwolle

Binnenkijken bij
Zondag 15-3-2026
Zijpe 134, 8032HX Zwolle

Binnenkijken bij
Zaterdag 14-3-2026
Engelsmanplaat 109, 8032DX Zwolle

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Engelsmanplaat 73, 8032DW Zwolle

Binnenkijken bij
Donderdag 12-3-2026
Engelsmanplaat 36, 8032DT Zwolle

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aalanden-Midden

Instellen

Meer nieuws in Aalanden-Midden

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement