De museumtramlijn rijdt op een deel van de voormalige Haarlemmermeerspoorlijnen.
Maar succes bleef uit. Vanaf de jaren 30 van de vorige eeuw vervielen de personendiensten. De goederendiensten hielden het tot in de jaren 70 uit.
De exploitatie van museumtramlijn en het beheer van de spoorlijn is de verantwoordelijkheid van de Stichting Electrische Museumtramlijn Amsterdam (EMA).
De tram kan gehuurd worden voor allerlei gelegenheden. Daarnaast rijdt de trein iedere zondag vanaf het voorjaar t/m oktober tussen het Haarlemmermeerstattion en Bovenkerk.
Zestiende foto uit een serie van zesentwintig, getiteld Oud van Nu: hergebruik van erfgoed in Noord-Holland. De serie is gemaakt in opdracht van het Noord-Hollands Archief en de Provincie Noord-Holland in het kader van de documentaire foto-opdracht 2019
Deze foto is afkomstig uit de collectie van 1639 - documentaire foto-opdrachten voor de provin en dateert van 2019.Deze foto is gemaakt door Brink, L van den 1977.
Bijzonderheden:
Fotonummer fotograaf: 0280