Postcode 1016GV betreft de straat Prinsengracht in Amsterdam, Leliegracht e.o.. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1016GV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1016GV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Vereniging van Eigenaars van het gebouw Valeriusstraat 218 is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging Vereniging van Eigenaars van het gebouw Valeriusstraat 220 is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging Vereniging van eigenaars gebouw Prinsengracht 294 te Amsterdam is gevestigd op Prinsengracht 253 te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Singel 261 en 263 te Amsterdam is gevestigd op Prinsengracht 255 te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE gebouw "Kribbestraat 39 te Amsterdam" is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Geerit van der Veenstraat 123 en 125 is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Kanaalstraat 185 te Amsterdam is gevestigd op Prinsengracht 255H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Beethovenstraat 101-107 is gevestigd op Prinsengracht 255 te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Miles Building is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Keizersgracht 183 is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Prins Hendrikkade 160 is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE Elckerlijcstraat 6,8 en 10 Amsterdam is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VVE Beethovenstraat 63 I, II en III Amsterdam is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vereniging VvE gebouw Blasiusstraat 82-84 is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De stichting Stichting Vesta Huis is gevestigd op Prinsengracht 259H te Amsterdam en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Leliegracht e.o.
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG