Postcode 1017CT betreft de straat Rembrandtplein in Amsterdam, Rembrandtpleinbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1017CT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1017CT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Hans im Glück Franchise Netherlands B.V. is gevestigd op Rembrandtplein 27 te Amsterdam en is actief in de branche Lease van niet-financiële immateriële activa.
De besloten vennootschap HiG Amsterdam 1 B.V. is gevestigd op Rembrandtplein 27 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De besloten vennootschap HiG Den Haag 1 B.V. is gevestigd op Rembrandtplein 27 te Amsterdam en is actief in de branche Eventcatering.
De besloten vennootschap Lekker Toch B.V. is gevestigd op Rembrandtplein 17 te Amsterdam en is actief in de branche Restaurants.
Toestemming voor het inzetten van een mobiele hijskraan voor het hijsen van materiaal naar het da...
Aanvraag vergunning voor het inzetten van een mobiele hijskraan voor het hijsen van materiaal naa...
De besloten vennootschap De grote horeca B.V. is gevestigd op Rembrandtplein 45 te Amsterdam en is actief in de branche cafés.
Toestemming voor het inzetten, ca 6 maanden laten staan en gebruiken van een werksteiger van ca 2...
Op 4 oktober 2024 om 10:47 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Rembrandtplein te Amsterdam....
Dit bedrijfspand op het adres Rembrandtplein 39- 45 te Amsterdam is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1980. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder topkoeling, inbouwarmaturen, liften, te openen ramen, kabelgoten, systeemplafond, toilet, pantry, verwarming en kamerindeling. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 5.271 m² (in units vanaf 682 m²) en bestaat uit 7 bouwlagen.
Het Amsterdam Dance Event is ‘s werelds grootste clubfestival voor elektronische muziek en trekt elk
Het Openbaar Ministerie gaat rapper Lil’ Kleine vervolgen voor mishandeling. ...
Het Openbaar Ministerie gaat rapper Lil’ Kleine vervolgen voor mishandeling. De rapper moet op 8 september samen met twee mannen van 49 en 51 jaar uit Boxtel voor de meervoudige kamer van de rechtbank in Amsterdam verschijnen. De zaak wordt dan nog niet inhoudelijk behandeld....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rembrandtpleinbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG