Postcode 1068WX betreft de straat Nicolaas Anslijnstraat in Amsterdam, Osdorpplein e.o.. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1068WX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1068WX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Orange Globe B.V. is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 139 te Amsterdam en is actief in de branche reisbureaus.
De onderneming Hammer Squad is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 145 te Amsterdam en is actief in de branche Overige afwerking van gebouwen.
Het adres van deze woning uit 1960 is Nicolaas Anslijnstraat 148 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 475.000.
Het adres van deze woning uit 1964 is Nicolaas Anslijnstraat 149 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 365.000.
De onderneming Burger Ali is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 139 te Amsterdam en is actief in de branche Vervaardiging van kant-en-klaarmaaltijden en snacks.
De besloten vennootschap Gevadeda B.V. was gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 144 te Amsterdam en was actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1962 is Nicolaas Anslijnstraat 143 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De onderneming Gymberries was gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 154 te Amsterdam en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Ilyanbyalaklussenbedrijf is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 140 te Amsterdam en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Gymberries is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 154 te Amsterdam en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming modbe is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 149 te Amsterdam en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Stucadoorsbedrijf Petkov is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 140 te Amsterdam en is actief in de branche stukadoors.
De onderneming Douglas Podmore is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 148 te Amsterdam en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Book of Sounds is gevestigd op Nicolaas Anslijnstraat 152 te Amsterdam en is actief in de branche Maken en uitgeven van geluidsopnamen.
Het adres van deze woning uit 1963 is Nicolaas Anslijnstraat 140 te Amsterdam. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Osdorpplein e.o.
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG