Postcode 1185KS betreft de straat Prunuslaan in Amstelveen, Populierenbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1185KS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1185KS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1959 is Prunuslaan 7 te Amstelveen. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 165m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 565.000.
De besloten vennootschap TOMN HOLDING B.V. is gevestigd op Prunuslaan 9 te Amstelveen en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Het adres van deze woning uit 1959 is Prunuslaan 13 te Amstelveen. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 165m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 490.000.
Gemeente Amstelveen - aanvraag omgevingsvergunning ontvangen - Prunuslaan 1D t/m 1F in Amstelveen...
Gemeente Amstelveen - aanvraag omgevingsvergunning toegekend - Prunuslaan 5 in Amstelveen
Gemeente Amstelveen - beslistermijn omgevingsvergunning verlengd - Prunuslaan 5 in Amstelveen
Gemeente Amstelveen - aanvraag omgevingsvergunning ontvangen - Prunuslaan 5 in Amstelveen
Gemeente Amstelveen – aanvraag omgevingsvergunning ingetrokken – Prunuslaan 17
Gemeente Amstelveen - aanvraag omgevingsvergunning toegekend - Prunuslaan 17 in Amstelveen
Gemeente Amstelveen - aanvraag omgevingsvergunning ontvangen - Prunuslaan 17 in Amstelveen
Gemeente Amstelveen - sloopmelding ontvangen - Prunuslaan 17 in Amstelveen
De onderneming Aurifix is gevestigd op Prunuslaan 23A te Amstelveen en is actief in de branche Bewerken van edelstenen en vervaardiging van sieraden e.d. (geen imitatie).
Op 15 januari 2018 om 12:03 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Prunuslaan 5 te Amstelveen....
Op 15 mei 2017 om 09:41 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Prunuslaan 7 te Amstelveen....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Populierenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG