Postcode 1214BZ betreft de straat Bloemstraat in Hilversum, Bloemenkwartier Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1214BZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1214BZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1896 is Bloemstraat 3 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en een perceeloppervlakte van 146m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
Het adres van deze woning uit 1895 is Bloemstraat 9 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 114m² en een perceeloppervlakte van 202m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 419.000.
De onderneming Cijfers Begrijpen & Interpreteren (CB en I) is gevestigd op Bloemstraat 21 te Hilversum en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De stichting Stichting BEL-Art is gevestigd op Bloemstraat 27 te Hilversum en is actief in de branche Organiseren van congressen en beurzen.
De onderneming Tom the Builder is gevestigd op Bloemstraat 1 te Hilversum en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Youbbs is gevestigd op Bloemstraat 25 te Hilversum en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
t.h.v. Bloemstraat 21 (L 1472) (kappen boom); 462009; 1-06-2018; status: verleende omgevingsvergu...
t.h.v. Bloemstraat 21 (L 1472) (kappen boom); 462009; 22-05-2018; status: aanvraag omgevingsvergu...
De onderneming Architectenbureau A. van der Horst is gevestigd op Bloemstraat 15 te HILVERSUM en is actief in de branche Architecten.
De onderneming Het Team is gevestigd op Bloemstraat 19 te Hilversum en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De onderneming Otten, Personeel- en Organisatieadviseurs is gevestigd op Bloemstraat 17 te Hilversum en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De onderneming Custom Driver is gevestigd op Bloemstraat 25 te Hilversum en is actief in de branche Overig personenvervoer over de weg.
De onderneming Stado Hamer is gevestigd op Bloemstraat 13 te Hilversum en is actief in de branche Facilitaire activiteiten voor film- en televisieproductie.
De onderneming Dunky Beer is gevestigd op Bloemstraat 21 te Hilversum en is actief in de branche Groothandel in kledingstoffen, fournituren en huishoudtextiel.
De onderneming Van Maanen Motortechniek is gevestigd op Bloemstraat 5 te Hilversum en is actief in de branche Handel in en reparatie van motorfietsen en onderdelen daarvan.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bloemenkwartier Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG