Postcode 1215PZ betreft de straat Banckertlaan in Hilversum, Zeeheldenkwartier. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1215PZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1215PZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 161 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.500.
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 181 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 320.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 153 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming SIREN6 is gevestigd op Banckertlaan 167 te Hilversum en is actief in de branche Vervaardiging van computers en randapparatuur.
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 151 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 1 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 250.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 171 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 76m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 145 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 78m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 335.000.
Het adres van deze woning uit 1965 is Banckertlaan 189 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 77m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 289.500.
De onderneming G73 was gevestigd op Banckertlaan 161 te Hilversum en was actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming Hessol Art is gevestigd op Banckertlaan 181 te Hilversum en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming Woop Scooper is gevestigd op Banckertlaan 153 te Hilversum en is actief in de branche Hypotheek- en kredietbemiddeling, geldwisselkantoren, bank- en spaaragentschappen e.d..
De onderneming Klusbedrijf van Zoest is gevestigd op Banckertlaan 161 te Hilversum en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Voest Hospitality is gevestigd op Banckertlaan 185 te Hilversum en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Het adres van deze garage is Banckertlaan 6 te Hilversum. Het pand heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze garage is € 21.950.
Op 31 augustus 2017 om 16:13 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Banckertlaan 167 te Hilversum....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zeeheldenkwartier
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG