Postcode 1217PG betreft de straat Laan van Vogelenzang in Hilversum, Boomberg. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1217PG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1217PG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Vrienden van het Cuypers Ensemble is gevestigd op Laan van Vogelenzang 9 te Hilversum en is actief in de branche Kunstzinnige vorming van amateurs (geen dansscholen).
De onderneming Liliane Bouma is gevestigd op Laan van Vogelenzang 3 te Hilversum en is actief in de branche Dienstverlening voor het onderwijs.
De onderneming Studio Hoogenraad is gevestigd op Laan van Vogelenzang 13 te Hilversum en is actief in de branche Rechtskundige adviesbureaus.
De stichting Stichting Care4Gijs is gevestigd op Laan van Vogelenzang 1A te Hilversum en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
De besloten vennootschap De Koning Gijs B.V. is gevestigd op Laan van Vogelenzang 1A te Hilversum en is actief in de branche Vermogensbeheer.
De besloten vennootschap Frank Hofs Leadership B.V. was gevestigd op Laan van Vogelenzang 1A te Hilversum en was actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De besloten vennootschap FJWH Beheer B.V. is gevestigd op Laan van Vogelenzang 1A te Hilversum en is actief in de branche Financiële holdings.
- Laan Van Vogelenzang 13 (gedeeltelijk slopen monumentaal pand in beschermd gebied); 441168; 04...
VERLEEND:Laan van Vogelenzang 1 (Vellen boom): 415071; 18-09-17; status: verleende omgevingsvergu...
AANVRAAG: Laan van Vogelzang 1 (Vellen Boom ); 415071; 10-08-2017; status: aanvraag omgevingsverg...
Het adres van deze woning uit 1939 is Laan van Vogelenzang 13 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 236m² en een perceeloppervlakte van 718m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.045.000.
Laan van Vogelenzang (verbouwen van een beschermd monument); 353300; 08-12-2016; status: verleend...
AANVRAAG: - Laan van Vogelenzang 1A (verbouwen beschermd monument); 353300; 26-8-2016; status: aa...
De besloten vennootschap Ditoroma B.V. is gevestigd op Laan van Vogelenzang 7 te Hilversum en is actief in de branche Financiële holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Boomberg
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG