Postcode 1221EM betreft de straat Jan van der Heijdenstraat in Hilversum, Kleine Driftbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1221EM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1221EM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging Hilversumsche Zwemclub De Robben is gevestigd op Jan van der Heijdenstraat 170 te Hilversum en is actief in de branche Zwem- en onderwatersport.
De onderneming SanCleanBedrijf is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 168 te Hilversum en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming TPprestigebedrijf is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 168 te Hilversum en is actief in de branche Algemene metaalbewerking.
De onderneming Vrouwtje van de markt is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 142 te Hilversum en is actief in de branche Markthandel in textiel, kleding en schoenen.
De vereniging Onderwatersportvereniging Hilversum (Osvh) is gevestigd op Jan van der Heijdenstraat 170 te Hilversum en is actief in de branche Zwem- en onderwatersport.
De onderneming Adamo Pizzeria is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 168 te Hilversum en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming Van den Brink Belasting en Administratie is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 138 te Hilversum en is actief in de branche Belastingconsulenten.
De onderneming ECOCLEANGOOI is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 168D 6 te Hilversum en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
Het adres van deze woning uit 1928 is Jan van der Heijdenstraat 162 te Hilversum. Het pand heeft een oppervlakte van 93m² en een perceeloppervlakte van 119m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Kennisgeving Wet Bodembescherming Besluit uniforme sanering (BUS)
Dit bedrijfspand op het adres Jan van der Heijdenstraat 168 te Hilversum is geschikt als Horecagelegenheid. Het betreft hier bestaande bouw uit 1928 met energielabel G. Deze horecagelegenheid heeft een oppervlakte van 116 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De vennootschap onder firma QVS International was gevestigd op Jan van der Heijdenstraat 168-3 te Hilversum en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De vennootschap onder firma NAI Distributie & Transport is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 168F 7 te Hilversum en is actief in de branche Koeriers.
De onderneming madilshome is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 144 te Hilversum en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Glamour Face is gevestigd op Jan van der Heijdenstr 168B 1 te Hilversum en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kleine Driftbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG