Postcode 1261BE betreft de straat Rotondeweg in Blaricum, Blaricum-Dorp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1261BE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1261BE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Servire by Alting is gevestigd op Rotondeweg 23 te Blaricum en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening, n.e.g..
De onderneming Thijs Kruis is gevestigd op Rotondeweg 23 te Blaricum en is actief in de branche Cateringdiensten op evenementen.
Het adres van deze woning uit 1955 is Rotondeweg 19 te Blaricum. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 535m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.049.500.
De onderneming Xtethic is gevestigd op Rotondeweg 17 te Blaricum en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap StratSprint B.V. is gevestigd op Rotondeweg 1a te Blaricum en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De besloten vennootschap StratSprint Holding B.V. is gevestigd op Rotondeweg 1a te Blaricum en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1955 is Rotondeweg 5 te Blaricum. Het pand heeft een oppervlakte van 177m² en een perceeloppervlakte van 849m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.350.000.
Het adres van deze woning uit 1955 is Rotondeweg 1a te Blaricum. Het pand heeft een oppervlakte van 162m² en een perceeloppervlakte van 681m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.500.000.
De onderneming Servi is gevestigd op Rotondeweg 23 te Blaricum en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
Aangevraagde omgevingsvergunning Rotondeweg 25, 1261 BE, het plaatsen van een toegangspoort met l...
Verleende omgevingsvergunning Rotondeweg 25, 1261 BE, het bouwen van een woning en kappen van 22...
Aangevraagde omgevingsvergunning Rotondeweg 25, 1261 BE, het bouwen van een woning en het kappen ...
Verleende omgevingsvergunning Rotondeweg naast 27 Blaricum
Aangevraagde omgevingsvergunning Rotondeweg naast 27 Blaricum
Aangevraagde omgevingsvergunning Rotondeweg 27 Blaricum
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blaricum-Dorp
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG