Postcode 1272NS betreft de straat Naarderstraat in Huizen, Thames. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1272NS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1272NS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1922 is Naarderstraat 268 te Huizen. Het pand heeft een oppervlakte van 279m² en een perceeloppervlakte van 700m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.785.000.
Gemeente Huizen - Z.397431 - het aanleggen van een nieuwe brug - Omgevingsvergunning - Naarderstr...
Gemeente Huizen - Z.397103 - het aanplanten van bomen (Landgoed de Limiten) - Omgevingsvergunning...
Gemeente Huizen - Z.371874 - het maken van diverse doorbraken en realiseren van een aan-/uitbouw ...
Gemeente Huizen - Z.371874 - het maken van diverse doorbraken en realiseren van een aanbouw aan d...
Gemeente Huizen - Z.355944 - het realiseren van een aanbouw aan de achter- voor en zijgevel - Om...
De onderneming Albertine Beweegt is gevestigd op Naarderstraat 284 te Huizen en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
Melding voor het realiseren van een bronbemaling aan Naarderstraat 264 te Huizen
Toestemming voor het wijzigen van de kelder aan Naarderstraat 264 te Huizen
Aanvraag vergunning voor het wijzigen van de kelder aan Naarderstraat 264 te Huizen
Melding voor het verwijderen van asbesthoudende materialen en het slopen van het hoofdgebouw aan ...
Toestemming voor het kappen van twee eiken aan Naarderstraat 278 te Huizen
Gemeente Huizen - aanvraag omgevingsvergunning - realiseren van een tuinhuis - Naarderstraat 284,...
Gemeente Huizen - aanvraag omgevingsvergunning - kappen van twee eiken - Naarderstraat 278, Huize...
Gemeente Huizen - verlening omgevingsvergunning - realiseren van een bijgebouw met een kelder - N...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Thames
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG