Postcode 1353HS betreft de straat Oldewierde in Almere, De Wierden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1353HS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1353HS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming MarcAntonio was gevestigd op Oldewierde 162 te Almere en was actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming MarcAntonio is gevestigd op Oldewierde 162 te Almere en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
Het adres van deze woning uit 1983 is Oldewierde 162 te Almere. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 1983 is Oldewierde 159 te ALMERE. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 133m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1983 is Oldewierde 156 te Almere. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 180.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Wierden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG