Postcode 1381AJ betreft de straat Prinses Beatrixlaan in Weesp, Bedrijventerrein Van Houten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1381AJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1381AJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1955 is Prinses Beatrixlaan 38 te Weesp. Het pand heeft een oppervlakte van 89m² en een perceeloppervlakte van 177m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Prinses Beatrixlaan 54 aanleg twee elektrische oplaadvakken
Prinses Beatrixlaan 42 opheffen gehandicaptenparkeerplaats kenteken S-340-KZ
Op 15 september 2024 om 18:15 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Prinses Beatrixlaan te Weesp....
Prinses Beatrixlaan 42 aanleg gehandicaptenparkeerplaats kenteken S-340-KZ
Verkeersbesluit tot het aanwijzen van twee parkeerplaatsen voor opladen elektrische voertuigen op...
Prinses Beatrixlaan 50*
Pr. Beatrixlaan 50
De onderneming epit4u is gevestigd op Prinses Beatrixlaan 54 te Weesp en is actief in de branche Beheer van computerfaciliteiten.
De stichting Kooiman-Boendermaker-Luther Stichting is gevestigd op Prinses Beatrixlaan 42 te Weesp en is actief in de branche Steunfondsen (niet op het gebied van welzijnszorg).
Prinses Beatrixlaan 40
De onderneming Voetverzorging Weesp is gevestigd op Prinses Beatrixlaan 48 te WEESP en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Omgevingsvergunning - Prinses Beatrixlaan (voor 42 t/m 46)
Omgevingsvergunning - Prinses Beatrixlaan (voor nr. 42 t/m 46)
Omgevingsvergunning - Prinses Beatrixlaan 46
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Van Houten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG