Postcode 1383PL betreft de straat Lage Klompweg in Weesp, Aetsveldsepolder. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1383PL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1383PL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1995 is Lage Klompweg 18A te Weesp. Het pand heeft een oppervlakte van 373m² en een perceeloppervlakte van 4m² en heeft 10 kamers kamers waarvan 7 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 2.795.000.
De besloten vennootschap A.C.M. Ammerlaan Holding B.V. is gevestigd op Lage Klompweg 20 te Weesp en is actief in de branche Beleggingsinstellingen met beperkte toetreding.
Ambtshalve wijziging van verleende Watervergunning voor het leggen van de drukriolering in de Vec...
De maatschap PFER is gevestigd op Lage Klompweg 19 te Weesp en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming LStreng B.V. is gevestigd op Lage Klompweg 20 te Weesp en is actief in de branche Financiële holdings.
Lage Klompweg 19*
Lage Klompweg 19
Lage Klompweg 18*
Lage Klompweg 18
Op 30 oktober 2015 om 18:57 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lage Klompweg 18 te Weesp....
Op 30 oktober 2015 om 18:55 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lage Klompweg 18 te Weesp....
Op 30 oktober 2015 om 18:54 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lage Klompweg 18 te Weesp....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aetsveldsepolder
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG