Postcode 1403RL betreft de straat Laarderweg in Gooise Meren, Wester Eng. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1403RL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1403RL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1967 is Laarderweg 152 te Bussum. Het pand heeft een oppervlakte van 63m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers.
Het adres van deze woning uit 1967 is Laarderweg 158 te Bussum. Het pand heeft een oppervlakte van 63m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De onderneming Mac Allround Service was gevestigd op Laarderweg 166 te BUSSUM en was actief in de branche Dienstverlening voor vervoer over land.
Het adres van deze woning uit 1967 is Laarderweg 174 te Bussum. Het pand heeft een oppervlakte van 63m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Verleende ontheffing winkeltijden voor het filiaal van DekaMarkt te Bussum
Verleende alcoholwetvergunning voor slijterij, DeKaMarkt I B.V., gevestigd aan de Laarderweg 150 ...
De onderneming Canem mores is gevestigd op Laarderweg 154 te BUSSUM en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
Dit bedrijfspand op het adres Laarderweg 140- 142 te Bussum is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1967. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 194 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Wet milieubeheer Melding Activiteitenbesluit:
Verleende Drank-en Horecavergunning ten behoeve van Deen Bussum
De onderneming Apex facilitair is gevestigd op Laarderweg 170 te BUSSUM en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Verleende omgevingsvergunning Laarderweg 150 te Bussum
Verlengingsbesluit omgevingsvergunning Laarderweg 150 te Bussum
Aanvraag omgevingsvergunning Laarderweg 150 te Bussum
De onderneming Opening-up.com is gevestigd op Laarderweg 154 te BUSSUM en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wester Eng
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG