Postcode 1411LE betreft de straat Redan in Gooise Meren, Naarderwoonbos. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1411LE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1411LE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
verleende omgevingsvergunning Redan 32 te Naarden
Verlengingsbesluit omgevingsvergunning Redan 32 te Naarden
Aanvraag omgevingsvergunning Redan 32 te Naarden
Verlengingsbesluit omgevingsvergunning Redan 44 te Naarden
Aanvraag omgevingsvergunning Redan 44 te Naarden
De stichting Stichting Administratiekantoor Holding Management & Design is gevestigd op Redan 30 te Naarden en is actief in de branche Administratiekantoren voor aandelen en obligaties.
Verleende omgevingsvergunning Redan 38 te Naarden
Aanvraag omgevingsvergunning Redan 38 te Naarden
De besloten vennootschap Kremer & Company B.V. is gevestigd op Redan 32 te NAARDEN en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie- ad.
De besloten vennootschap Kremer Executive B.V. is gevestigd op Redan 32 te Naarden en is actief in de branche Dienstverlening voor uitvoerende kunst.
De vennootschap onder firma ADP Advies was gevestigd op Redan 36 te Naarden en was actief in de branche Hypotheek- en kredietbemiddeling, geldwisselkantoren, bank- en spaaragentschappen e.d..
De onderneming Ledder van Maaskant Bottema is gevestigd op Redan 30 te Naarden en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De besloten vennootschap Kremer Executive Beheer B.V. is gevestigd op Redan 32 te Naarden en is actief in de branche Financiƫle holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Naarderwoonbos
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG