Postcode 1411SM betreft de straat Anna Meursstraat in Gooise Meren, Tuindorp Keverdijk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1411SM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1411SM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1930 is Anna Meursstraat 1 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 191m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Dit bedrijfspand op het adres Anna Meursstraat 16 te Naarden heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944 met energielabel G. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 135.000 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 88 m².
Dit bedrijfspand op het adres Anna Meursstraat 8 te Naarden heeft Beleggingsobject als hoofdfunctie. Het betreft hier bestaande bouw uit 1944 met energielabel F. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 129.500 euro. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 78 m².
De besloten vennootschap Vreugdenhil Consulting B.V. is gevestigd op Anna Meursstraat 18 te Naarden en is actief in de branche Advisering op het gebied van informatietechnologie.
De onderneming Praktijk Samen 100 is gevestigd op Anna Meursstraat 18 te Naarden en is actief in de branche Ondersteuning en begeleiding van gehandicapten.
De onderneming Doulayou is gevestigd op Anna Meursstraat 14 te Naarden en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Op 9 december 2021 om 18:54 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Anna Meursstraat te Naarden....
Op 9 december 2021 om 18:39 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Anna Meursstraat te Naarden....
Op 26 juli 2021 om 00:56 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Anna Meursstraat te Naarden....
In de nacht van zondag op maandag 26 juli 2021 om 00:33 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Anna Meursstraat te Naarden....
De onderneming Bouw Op Bas is gevestigd op Anna Meursstraat 5 te Naarden en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Op 27 februari 2020 om 21:01 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Anna Meursstraat te Naarden....
Aanvraag omgevingsvergunning Anna Meursstraat 3 te Naarden
Op 19 september 2018 om 14:24 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Anna Meursstraat te Naarden....
Op 19 september 2018 om 14:20 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Anna Meursstraat te Naarden....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuindorp Keverdijk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG