Postcode 1412BX betreft de straat Cort van der Lindenlaan in Gooise Meren, Ministerpark. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 1412BX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 1412BX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1959 is Cort van der Lindenlaan 41 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 371m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 875.000.
De onderneming Dutch with Merijn is gevestigd op Cort van der Lindenlaan 51 te Naarden en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
Het adres van deze woning is Cort van der Lindenlaan 33 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 160m² en een perceeloppervlakte van 408m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 845.000.
Het adres van deze woning uit 1958 is Cort van der Lindenlaan 39 te Naarden. Het pand heeft een oppervlakte van 139m² en een perceeloppervlakte van 371m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 725.000.
verleende omgevingsvergunning Cort van der Lindenlaan 57 te Naarden
Aanvraag omgevingsvergunning Cort van der Lindenlaan 57 te Naarden
De onderneming ElektRowan is gevestigd op Cort van der Lindenlaan 45 te Naarden en is actief in de branche Elektrotechnische bouwinstallatie.
De onderneming Sabrine's VAN support is gevestigd op Cort van der Lindenlaan 51 te Naarden en is actief in de branche Secretariële dienstverlening.
Verleende omgevingsvergunning Cort van der Lindenlaan 45 te Naarden
De onderneming Envision Your Future is gevestigd op Cort van der Lindenlaan 57 te Naarden en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
Op 29 november 2017 om 13:28 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Cort van der Lindenlaan 51 te Naarden....
Op 9 oktober 2015 om 18:57 is de politie met grote spoed uitgereden naar Cort van der Lindenlaan 51 te Naarden....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ministerpark
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG